Detekcia vody

Vlhké steny

Vlhké steny ?

Vysoká spotreba

Vysoká spotreba ?

Únik vody

Trápí Vás únik vody v objekte či vlhké steny? Neviete odkiaľ to prichádza? Obráťte sa na nás, sme špecialisti na detekciu miesta úniku vody! V prípade potreby sme schopní reagovať okamžite.

VĎAKA NAŠÍM POBOČKÁM SI NÁS MOŽTE OBJEDNAŤ V:
Trnava (celý Trnavský kraj a okolie)
Kúty, Šaštín - Stráže, Holíč, Skalica, Senica
Smolenice, Pieštany, Hlohovec, Zvar
Sereď, Galanta, Dunajská Streda, Veľký Meder

Ako pracujeme ?

Naši technici na detekciu úniku vody sú vybavení niekoľkými špičkovými technológiami, ktoré vedia odhaliť miesto a príčinu úniku vody v murive či zemi bez nutnosti búrania alebo kopania. Používame systém, ktorý napustí do trubiek formovaný plyn. Potom vyhľadáme miesto úniku plynu pomocou detekčných kamerových systémov a sond. Potrubie vieme dokonale vytrasovať za pomoci špeciálnych echo lokačných zariadení. Na príčinu vlhkosti a miesto úniku jednoducho prídeme. Veľmi často stačí zdravý inštalatérsky rozum :) Všetci naši technici sú profesionálni inštalatéri, ktorí vedia miesto nielen vyhľadať ale aj opraviť.

Metóda vyhľadanie plynom a jeho detekciou funguje jednoducho a geniálne :-) ... a väčšinou neomylne. Náš tím napojí na rozvod vody alebo kúrenia plynové fľaše so špeciálnou zmesou formovaného plynu a ten napustí do potrubných systémov. Po natlakovaní dôjde k priechodu molekúl plynu do muriva, zeme, či betónu a náš špeciálny detektor tento plyn lokalizuje. Tak dokážeme určiť miesto odkiaľ voda tečie. Dokážeme odhaliť aj miesta úniku vody v teréne a na veľkých vodovodoch.

 

Koľko stojí detekcia ? Porovnanie bežných únikov vody v domácnosti.

(Únik udávaný v merných jednotkách - m3)
 
mesačne
štvrťročne
polročne
ročne
tečúce WC
4,80
14,40
28,20
57,60
kvapkajúci kohútik
4,10
12,30
24,60
49,20
kvapkajúci vod. ventil
1,80
5,40
10,80
21,60
prasknutá vod. prípojka 1*
26,00
78,00
156,00
312,00
prasknutá vod. prípojka 2**
90,00
270,00
540,00
1080,00


• unik vody • detekcia uniku vody • lokalizacia uniku vody • unik vody v dome

Služby

1. Zavolajte nám, nájdeme miesto úniku vody

Zavolajte nám, naši technici vykonajú bezplatnú obhliadku miesta úniku vody a určia ďalší postup detekcie.

2. Určenie vhodnej detekčnej metódy

Naši školení technici prezrú miesto, typ potrubia a prostredie kde sa nachádza. Na základe toho určia vhodnú detekčnú metódu.

3. Detekcia a nájdenie miesta úniku

Pomocou vhodne zvolenej detekčnej metódy naši technici nájdu miesto úniku a stanovia ďalší postup opravy.

4. Oprava potrubia

Zabezpečíme kompletnú opravu. Realizujeme výkopové práce: či už ručné alebo pomocou ťažkej techniky. Nakoniec zabezpečíme odvoz stavebnej sute a finálnu úprava terénu: betónovanie, asfaltovanie alebo zatrávnenie.

Galéria

DETEKCIA VODY   v prípade úniku vody nás kontaktujte

Lokalizácia Úniku vody pre Trnavu a okolie

Biely Kostol, Bíňovce, Bohdanovce nad Trnavou, Bohunice, Boleráz, Borová, Brestovany, Bučany, Buková, Cífer, Dechtice, Dlhá, Dobrá Voda, Dolná Krupá, Dolné Dubové, Dolné Lovčice, Dolné Orešany, Horná Krupá, Horné Dubové, Horné Lovčice, Horné Orešany, Hrnčiarovce nad Parnou, Jarná, Jaslovce, Jaslovské Bohunice, Jaslovské Bohunice-Atómová elektráreň, Kátlovce, Klčovany, Košolná, Križovany nad Dudváhom, Lošonec, Majcichov, Malženice, Modranka, Naháč, Opoj, Pác, Paderovce, Pavlice, Radošovce, Rasochov, Ružindol, Ružová dolina, Slovenská Nová Ves, Smolenice, Smolenická Nová Ves, Suchá nad Parnou, Šelpice, Špačince, Šúrovce, Trnava, Trstín, Varov Šúr, Vlčkovce, Voderady, Zavar, Zeleneč, Zvončín

Kontaktujte nás

KONTAKT

Tel: 0914 146 050

Detekcia Vody: Trnava

Náš dispečing je Vám k dispozícii od Pondelka do Nedele, 24 hodín denne.

E-mail: info@detekciavody.sk